Uverejnené

Cannature vyrába slovenské produkty z konope

Cannature - Canatura - produkty z konope
5
(2)

Existuje množstvo slovenských značiek, ktoré sa špecializujú čisto iba na výrobu produktov z rastliny konope, no iba málo z nich dokáže poskytnúť takú úroveň kvality, akou sa môže pýšiť aj Cannature (pozor, nie Canatura). Ide o ostrieľaného slovenského výrobcu konopných produktov, ktoré nájdete hneď vo viacerých známych obchodoch, a to vrátane obchodného reťazca s názvom Billa alebo Tesco. V ponuke sú konopné potraviny ako konopné semiačka, tak aj konopný čaj, konopná proteínová tyčinka, konopný olej, konopný proteín alebo ochutený konopný nápoj z konopného semienka a konopného oleja.

Cannature ponúka TOP konopné potraviny

Ak vás nezaujímajú CBD produkty, CBG produkty a ani CBN produkty, no konopným produktom ako takým sa nebránite, tak ste na správnom mieste. Slovenská značka Cannature má v ponuke iba také výrobky, ktoré neobsahujú ani jednu zo spomínaných účinných látok z rastliny konope. Na výber sú ako spomínané konopné potraviny, tak aj špičková konopná kozmetika, ktorá zahŕňa viacero zaujímavých produktov. Za zmienku stojí konopné mydlo, konopná masť, konopný krém alebo tuhý konopný šampón.

video z YouTube kanálu výrobcu

Ako je možné vidieť na videu vyššie, ktoré pochádza priamo od Cannature, všetky produkty v portfóliu slovenskej značky vznikajú u nás na Slovensku. Ide teda o slovenské výrobky, ktoré okrem iného ponúkajú aj veľmi vysoký štandard kvality. Len veľmi ťažko by ste na slovenskom trhu hľadali niečo lepšie. Teda aspoň čo sa týka konopnej kozmetiky a konopných potravín. Cannature zatiaľ nevyrába CBD, CBG a ani CBN produkty, no existuje tu nemalá pravdepodobnosť, že sa to onedlho zmení. Potenciál tu je, a vôbec nie je malý. Práve naopak.

Cannature má dosť podobný názov s názvom internetového obchodu Canatura. Preto nie je žiadnym veľkým prekvapením, že si mnoho ľudí mýli so spomínaným slovenským výrobcom konopných produktov. Ide však o dva úplne odlišné obchodné subjekty, ktoré podnikajú v čoraz väčšom konopnom priemysle.

Páči sa ti tento článok?

Klikni na hviezdu a pridáš hodnotenie.

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov 2

Zatiaľ žiadne hodnotenia! Môžeš byť prvý