Uverejnené

Feminizované semená vytvorila značka Dutch Passion

Feminizované semená vytvorila značka Dutch Passion
0
(0)

Len málokto vie, že feminizované semená marihuany (konope) vytvorila dnes už renomovaná značka Dutch Passion, ktorá patrí medzi pionierov moderného konopného priemyslu. Ako tvrdí sám holandský priekopník, historická inovácia umožnila pestovateľom po celom svete zdvojnásobiť svoju úrodu. Prvé feminizované semienka na sadenie a pestovanie konope uzreli svetlo sveta koncom 90. rokov, a to po rokoch bádania aj experimentovania. Ide o jednu z najdôležitejších historických udalostí priemyslu s marihuanou, ktorá ho zmenila od samotných základov.

„Našim zákazníkom ponúkame množstvo originálnych klasických odrôd konope, ako aj niektoré z najlepších nových odrôd, mnohé z nich sú dostupné v bežných aj feminizovaných semenách. Svoju činnosť sme začali v 70-tych rokoch a formálne sme založili banku semien v roku 1987.“

Dutch Passion

Prvé feminizované semená od Dutch Passion

Holandská značka Dutch Passion vznikla ešte v roku 1987, a to v legendárnom Amsterdame. Založila ju partia milovníkov konope, takže príliš dlho netrvalo a stala sa z nej jednotka na spotrebiteľskom trhu. Dôležité tu je ale najmä to, že počas svojej 35-ročnej histórie priniesla hneď niekoľko revolučných inovácií, ktoré zatriasli celým konopným priemyslom. Jednou z nich sú aj feminizované semená marihuany, ktoré do konca 90. rokov takmer nikto nepoznal. Veci zmenil až výsledok dlhoročného výskumu odborníkov z Dutch Passion, ktorí priniesli prvé feminizované konopné semená na sadenie.

Feminizované semená marihuany poskytujú pestovateľom veľmi vysokú záruku, že budú mať bohatú úrodu. A to preto, lebo sú z nich samice konope, na ktorých rastú takzvané šišky (kvety) s vysokým obsahom účinných látok – kanabinoidy, terpény, flavonoidy atď. Samec má semená a žiadne šišky, takže z neho po vypestovaní nebude nič, čo by sa dalo využiť ako vstupný materiál na výrobu oleja (kvapiek) alebo ako vstupný materiál do vaporizérov na bylinky. Pestovatelia preto sústredia pozornosť na samice, ktoré im dokážu poskytnúť podstatne väčšie zisky. To je dôvod, prečo sú feminizované semienka tak vyhľadávané.

Neprehliadnite: Semená marihuany (konope) | Konopné semená Passion #1 DUTCH PASSION | Autoflower semená Think Different DUTCH PASSION | Konopné semená Frisian Dew DUTCH PASSION | Konopné semienka Zelená Země, lúpané, BIO, 500 g

Páči sa ti tento článok?

Klikni na hviezdu a pridáš hodnotenie.

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov 0

Zatiaľ žiadne hodnotenia! Môžeš byť prvý