Konopné produkty

Konopné produkty bez obsahu látky CBD, CBG alebo CBN. Vysoká kvalita z Európskej únie a zároveň aj super ceny. Ponúkame cenovo dostupné výrobky z rastliny konope, ktoré majú viacero pozitívnych účinkov na ľudský organizmus. Našu pestrú ponuku nájdete trošku nižšie.

Konopa siata, alebo aj konope
Konopa siata, alebo aj konope, z ktorej sa vyrábajú rôzne výrobky

Produkty z rastliny konope v tejto sekcii e-shopu neobsahujú Kanabidiol, Kanabigerol a ani Kanabinol. Ak hľadáte opak, kliknite na CBD produkty, CBG produkty alebo CBN produkty.

Konopné výrobky vznikajú z rastliny Konopa siata, preto obsahujú množstvo rôznych zdraviu prospešných látok. Nájdete medzi nimi konopné oleje na varenie, hojivé konopné mastičky, konopné proteíny pre budovanie kvalitnej svalovej hmoty, chutné konopné cestoviny, konopné semienka s vysokým obsahom bielkovín alebo populárnu konopnú tinktúru, ktorá vie okrem iného pomôcť i so zlým spánkom. Rovnako ponúkame i konope pre zvieratá a domácich miláčikov. Máme všetko, čo hľadáte.

Konopné produkty v našej ponuke

V našej obšírnej ponuke produktov z rastliny konope nájdete rôzne konopné potraviny, konopnú kozmetiku ale aj konope, ktoré je určené pre domácich miláčikov.

Portfólio e-shopu zahŕňa výrobky od populárnej českej značky Zelená Země alebo Bione Cosmetics, ktoré tvorí čisto prírodný obsah s vysokým obsahom užitočných živín. V neďalekej budúcnosti rozšírime ponuku i o ďalšie obľúbené značky z Európskej únie a nové typy produktov, takže sa rozhodne máte na čo tešiť.

Konopné produkty a ich kategórie

Konopné potraviny | Konopná kozmetika | Konope pre zvieratá

Zobrazených 1–40 z 121 výsledkov

Zobrazených 1–40 z 121 výsledkov