Konopná kozmetika

Konopná kozmetika z rastliny konope – konopný šampón, konopný balzam, konopná masť a iné kvalitné výrobky od známych výrobcov z Európskej únie, ako je napríklad Zelená Země alebo Bione Cosmetics. Ponúkame kvalitné konopné produkty bez účinnej látky CBD, CBG aj CBN. Ak hľadáte opak, tu nájdete CBG kozmetiku alebo CBD kozmetiku.

Masť z konope
Masť z konope

Konopná kozmetika pomáha revitalizovať pokožku, poskytuje množstvo vitamínov a je vhodná takmer pre každého užívateľa, pretože ide o čisto prírodné produkty. Ak teda hľadáte kvalitnú kozmetiku, ktorá má veľmi blízko k prírode, ste na správnej adrese. V našej ponuke nájdete okrem iného i špičkové BIO produkty bez zdraviu nebezpečných látok, ako sú napríklad parabény.

Konopná kozmetika

Kozmetika v našej ponuke má viacero blahodarných účinkov na ľudské telo. Preto je tak obľúbená. Konopa siata ako taká obsahuje niekoľko kľúčových živín, ktoré majú pozitívny vplyv na správne fungovanie pokožky a ďalších ľudských orgánov. Kozmetika, ako je napríklad konopná masť alebo konopný šampón, je populárna po celom svete a jej fanklub neustále rastie. Rovnako rastie aj množstvo výrobcov, ktorí prinášajú čisto prírodné produkty z rastliny Konopa siata.

Zobrazených 1–16 z 53 výsledkov

Zobrazených 1–16 z 53 výsledkov